دفینه یابی

دفینه یابی

felezyabtorki مقالات فلزیاب , , , , , , , , , , ,

دفینه یابی

دفینه یابی یکی از سرگرمی های پر طرف دار این روز های بسیاری از مرد جهان تبدیل شده است. استفاده از دستگاههای فلزیاب و گنج یاب می باشد که باعث شده است تا کاوشگران بدین شکل و به صورت مستمر به این سرگرمی و فعالیت سخت تن در دهند. فلزیاب ها و طلایاب ها؛ یکی از بهترین و موفق ترین ابزار هایی می باشد که بشر تا کنون در این عرصه کشف و تولید کرده اند. این دستگاه ها در ابتدا؛ تنها قادر بودند تا تنها فلزاتی نظیر آهن را در اعماق بالا و به صورت بسیار سطحی کشف کنند.

دفینه یابی
دفینه یابی

از همین رو از این دستگاه ها در استفاده هایی غیر از گنج یابی می کرده اند. یافتن مین و خنثی سازی مهمات باقی مانده از جنگ های مختلف؛ یکی از کاربرد های مهمی بوده است که در گذشته این دستگاه ها؛ داشته اند.

دفینه یابی

یکی از مهم ترین قابلیت هایی که با کشف و اختراع آن؛ از این دستگاه ها توانستند در گنج یابی بهره ببرند؛ سیستم تفکیک فلزات مختلف بود. این سیستم بدین شکل عمل می کند که؛ نوع فلزات مختلف را می تواند به راحتی تشخیص داده و آن ها را از یکدیگر تفکیک کند. این ویژگی مهم ترین عامل استفاده از این دستگاه ها در این عرصه می باشد.

این روز ها به راحتی هر کاوشگری با هر میزان تجربه ای می تواند؛ هر نوع هدفی را که از سمت کاربر تعیین شده باشد را؛ در هر نقطه از زمین سنس کند. رفته رفته قابلیت های زیاد دیگری نیز به این دستگاه ها اضافه شد که؛ کاوش را بیش از پیش راحت کرد.

به عنوان مثال یکی از کاربردی ترین ویژگی هایی که می توان نام برد؛ سیستم نقطه زنی و شعاع زنی دستگاه گنج یاب می باشد. کاوش بدون وجود این دو سیستم بسیار طاقت فرسا و زمان بر خواهد شد. سیستم شعاع زن محیط کاوش و شعاع را کاهش داده و سیستم نقطه زنی در کشف نقطه دقیق هدف کاربرد دارد.

برخی از سیستم های حرفه ای کاوش

  • فلزیاب COBRA XS،
  • فلزیاب AUR 370،
  • فلزیاب ZICCO X2،
  • فلزیاب TACHAR T1،
  • فلزیاب RICHEL M-80،
  • فلزیاب TACHAR T4،
  • فلزیاب LEOPARD 2000

09917579030

شاید دوست داشته باشید:

دستگاه گنجیاب ارزان

دستگاه گنجیاب ارزان

دستگاه گنجیاب ارزان دستگاه گنجیاب ارزان : استفاده از دستگاه های طلایاب تحول عظیمی در دنیای گنج یابی؛ ایجاد کرده و این روز ها شاهد آن هستیم که همواره افراد بسیاری از تمامی سنین وارد این عرصه شده و اقدام به دفینه یابی و گنج یابی می کنند. در روز  های ابتدایی آغاز این فعالیت؛ […]

خرید فلزیاب ایرانی

خرید فلزیاب ایرانی

خرید فلزیاب ایرانی کاوشگران بسیاری در کشور ما به دنبال خرید فلزیاب ایرانی می باشند. یکی از مهم ترین علت خواستار این مهم از سوی کاوشگران ایرانی؛ دارا بودن گارانتی دستگاه های ایرانی می باشد. محصولات کمپانی های موفقی همانند کمپانی آی کا پی وی؛ دارای گارانتی و پشتیبانی 11 ساله (یک سال گارانتی و […]

دستگاه گنجیاب

دستگاه گنجیاب

دستگاه گنجیاب دستگاه گنجیاب این روز ها؛ به یکی از پر فروش ترین ابزار ها و کالا های موجود در بازار تبدیل شده است. هر چند این ابزار ها دارای قیمت های مختلف و طبعا بالایی می باشند و افراد خاصی وارد این عرصه و فعالیت می شوند؛ اما همچنان می توان به عنوان پر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Call Now Buttonهمین حالا تماس بگیرید